Uwaga! Uwaga! Walentynki nadchodzą! Jak co roku, zbliża się 14 lutego czyli święto zakochanych. Za chwilę, wszystkie życzenia walentynkowe, kartki walentynkowe i wszelkie prezenty na walentynki „pójdą w ruch”.

Jeśli należysz do znakomitej większości wszystkich tych, którzy nie wykupili zawczasu turystycznego pakietu walentynkowego i nie kupili jeszcze prezentu na walentynki dla niego lub dla niej, mam dla Ciebie propozycję.

Pokażę ci jak korzystać z Pinteresta wykorzystując go do Walentynek. Wspólnie poszukajmy inspiracji na Pintereście. W końcu, to światowy katalog pomysłów i super narzędzie do wyszukiwania, odkrywania i zapisywania ciekawych pomysłów.

Co na Walentynki?

No właśnie. Jak co roku, powraca pytanie, co na Walentynki? Zacznijmy od tego co najważniejsze.

Życzenia walentynkowe

Życzenia walentynkowe muszą być. Może nie być prezentów, ale życzenia na Walentynki to przesympatyczny „obowiązek”! Więc składajmy je sobie. Od serca, gorące i szczere. Dla wszystkich, których kochamy. Nie tylko dla chłopaka i dziewczyny. Dla żony i męża. Także dla dzieci i rodziców. Dla wnuków i dla dziadków. Dla wszystkich.

Pomysł na Walentynki

Ciekawy pomysł na Walentynki nie musi być skomplikowany. Na przykład, składając życzenia walentynkowe, zadbajmy o formę. Zróbmy to inaczej niż w poprzednich latach i zróbmy to na wiele sposobów.

Kartki walentynkowe​

Staroświeckie kartki walentynkowe z papieru, które też mają swój urok, polecam w przypadku osób, których adresów e-mailowych nie mamy. W pozostałych przypadkach doskonale sprawdzi się kartka walentynkowa online.​

E-kartki walentynkowe można łatwo wyszukać w Internecie i wysłać osobom, które kochamy. Są kartki miłosne, kartki dla zakochanych i kartki walentynkowe śmieszne.​

E-kartki walentynkowe na Pintereście

Najlepiej zrobić taką kartkę w postaci walentynkowego Pina samemu. Jeśli jednak nie wiesz jak, to nie eksperymentuj tylko wyszukaj gotową kartkę i ją prześlij.​

Zaloguj się a następnie wpisz w wyszukiwarce Pinterestowej „Walentynki kartki”. Przewijaj w dół strony aż znajdziesz kartkę, która Ci odpowiada.​

jak korzystać z Pinteresta Kartki walentynkowe

Możesz też odwiedzić tablicę Pinteresta z walentynkowymi Pinami, żeby znaleźć coś dla siebie.

Jak już znajdziesz walentynkowego Pina, którego chcesz wysłać, wciśnij ikonkę papierowego samolotu „Wyślij” (1), wpisz adres e-mail odbiorcy (2) i kliknij „Powiadom …” (3). Następnie, jeśli chcesz, dodaj wiadomość (1 – zdjęcie z prawej strony) i kliknij czerwone pole z „Wyślij” (2).

Życzenia walentynkowe 2017 1
Życzenia walentynkowe 2017 2

Pomysł na prezent walentynkowy

Potrzebny Ci pomysł na prezent walentynkowy? Pinterest Ci pomoże. Jedna z kategorii tematycznych Pinteresta to właśnie prezenty! Jeżeli wolisz, możesz od razu wpisać w wyszukiwarce Pinteresta „prezenty na …” i wybrać Walentynki.

Pomysł na prezent walentynkowy
Prezenty na walentynki wyszukiwanie w Pinterest

Prezent na Walentynki dla niej

Wpisuję w wyszukiwarce Pinteresta „Prezent na Walentynki dla niej”. Pojawia się mnóstwo ciekawych Pinów z pomysłami.

Prezent na walentynki dla niej

Prezent na Walentynki dla niego

A teraz wyszukuję „prezent na Walentynki dla niego”. Przewijam stronę w poszukiwaniu Pinów, które przyciągną moją uwagę.

Prezent na walentynki 2017 dla niego

Jeżeli znasz choć trochę angielski warto wpisać wyszukiwane hasło także po angielsku i zobaczyć jakie są propozycje. Zazwyczaj jest wiele ciekawych Pinów, które mogą stać się źródłem inspiracji i pomysłów.

Mnóstwa pomysłów i radosnego przypinania na Walentynki!

A czy Ty masz już profil na polskim Pintereście? Jeśli nie, dowiedz się co to jest Pinterest, jak działa i jak z niego korzystać?

Jeśli uważasz, że treść tego artykułu jest przydatna, kliknij w przycisk i udostępnij ją innym!