SYSTEM BIZNES21

Często zadawane pytania (FAQ) i odpowiedzi

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące SYSTEMU BIZNES21. Dowiedz się czym jest ten system, dla kogo jest przeznaczony i jak najlepiej go wykorzystać w biznesie. Znajdziesz też ciekawostki i informacje o tym czego możesz się spodziewać w przyszłości.

Na SYSTEM BIZNES21 składa się 8 kluczowych elementów, których znaczenie oddają słowa: ZNAĆ, LUBIĆ, UFAĆ, KUPOWAĆ, POLECAĆ, MONITOROWAĆ, PLANOWAĆ, AUTOMATYZOWAĆ.

Pierwszych pięć elementów to etapy drogi jaką musi pokonać typowy klient Twojego biznesu od chwili, w której po raz pierwszy o nim usłyszy do momentu, w którym zostanie klientem i zacznie go polecać innym. To także obszary Twoich działań marketingowo-biznesowych, których adresatem są przyszli i obecni klienci Twojego biznesu.

Ostatnie 3 elementy odnoszą się wyłącznie do Ciebie jako przedsiębiorcy i oznaczają aktywności, bez których Twoje skierowane na klienta działania marketingowe nie będą tak skuteczne, a Ty jako właściciel firmy nie będziesz tak efektywny i wydajny.

Wszystkie Twoje działania marketingowe powinny mieć na celu zwiększanie liczby osób, które znają i lubią Ciebie i Twój biznes, ufają ci na tyle, by od Ciebie kupować, kupują a nawet polecają Twoje usługi i produkty innym.

Oczywiście. Chodziło o to, żeby nazwy były zrozumiałe i żeby od razu sugerowały co należy zrobić. System został opracowany z myślą o małych przedsiębiorcach, którzy przecież z założenia nie mają wiedzy marketingowej i czasu, żeby zgłębiać marketingowe niuanse i przebijać się przez „ścianę” marketingowej terminologii.

System został opracowany z myślą o małych przedsiębiorcach lokalnych i internetowych a nie dużych firmach, które mają wystarczające zasoby finansowo-eksperckie, by konkurować. Co nie oznacza, że sam system nie nadaje się do stosowania w takich firmach. Wręcz przeciwnie.

Marketing Internetowy, z którym właśnie mali przedsiębiorcy wiązali największe nadzieje, pogrążył się w chaosie coraz bardziej gwałtownych zmian i wysypu, często sprzecznych, rekomendacji obficie napływających z różnych stron. Stąd potrzeba systemu, który uporządkowałby marketingowy chaos, pomógł wyznaczać kierunki i tłumaczyć przedsiębiorcom co, kiedy, dlaczego i jak powinni robić.

System opracował Paweł Piotrowski założyciel firmy BIZNES21.

Nazwa SYSTEM BIZNES21 pochodzi od nazwy firmy BIZNES21 i nie ma związku z liczbą elementów tworzących system.

Oczywiście. Nie ma perfekcyjnych rozwiązań, które nigdy nie wymagają modyfikacji. SYSTEM BIZNES21 był, jest i w dalszym ciągu będzie ulepszany i dostosowywany do zmieniającego się otoczenia biznesowego i warunków konkurowania. Świat, konsumenci i klienci, technologia i uwarunkowania kulturowe się zmieniają, więc SYSTEM BIZNES21 musi się zmieniać razem z nimi.

Jesteśmy w trakcie przygotowywania materiałów. Prosimy o odwiedzanie strony Biznes21.pl gdzie pojawi się informacja o kursie (jak tylko będzie gotowy).