O mnie ...

Mam na imię Paweł. Jestem mężem, ojcem, synem i bratem.

Marketerem internetowym z ponad 20-letnim doświadczeniem, małym przedsiębiorcą, twórcą Biznes21 i filantropem (żartuję).

autor szkolenia zdjęcie

Byłym i przyszłym właścicielem psa.

pies

Moje całe, ponad dwudziestoletnie życie zawodowe jest związane z marketingiem, który jest moją pasją.


W związku z gwałtownym rozwojem Internetu i nowymi możliwościami jakie stwarzał, kilka lat temu zacząłem intensywnie zgłębiać tajniki marketingu internetowego. Ku mojemu zdziwieniu, marketing internetowy okazał się być, w zaskakująco dużym stopniu, czymś innym niż marketing (tradycyjny), którym się wcześniej przez lata zajmowałem.


Okazało się, że potrzebowałem wiedzy i nowych umiejętności, które zacząłem zdobywać ucząc się na własnych błędach i (tam gdzie to tylko możliwe) na cudzych.


Dlaczego tak mnie to wszystko wciągnęło?


Bo zdałem sobie sprawę, że będąc nawet najmniejszym przedsiębiorcą, można dzięki Internetowi samodzielnie promować swój biznes na całkiem sporą skalę.


Oczywiście jeśli się wie jak. A żeby wiedzieć "jak" trzeba poświęcić czas i włożyć wysiłek (i nierzadko pieniądze) w zdobycie potrzebnej wiedzy.


Żeby małym firmom ten czas maksymalnie skrócić, a wysiłek zmniejszyć, zacząłem uczyć przedsiębiorców rzeczy potrzebnych do pozyskiwania klientów w Internecie.


Wiem jak trudno jest przeciętnemu właścicielowi małej firmy, samodzielnie, zrozumieć i sprawić, by marketing internetowy działał czyli pomagał pozyskiwać klientów.


Mam wrażenie, że marketing internetowy stał się nie do końca spełnioną nadzieją właścicieli małych firm i niejednokrotnie ich zawiódł.


Dlaczego tak się stało?

Copyright © 2019 BIZNES21 Paweł Piotrowski. Wszelkie prawa zastrzeżone