Monitoring Marki, Słów Kluczowych i Wzmianek w Social Media i Na Stronach WWW

Plany dopasowane do Twoich potrzeb

Często zadawane pytania (FAQ)

Pytania ogólne

Tak. Wszystkie ceny, które widzisz w cenniku to ceny (brutto), które zawierają już 23% podatek VAT.

Tak. Dla każdego zamówienia jest wystawiana faktura VAT, którą można pobrać (w postaci pliku PDF) klikając w link znajdujący się w e-mailu, który po dokonaniu płatności jest automatycznie wysyłany do każdego klienta.

Za nasze produkty i usługi możesz zapłacić wybierając PayU lub Stripe.

Nie ma takiej potrzeby.

Wszystkie plany są płatne za miesiąc. Po tym czasie plan wygasa. Więc jeśli nie chcesz go przedłużać nie musisz nic robić. Jeżeli chcesz nadal korzystać z monitoringu w wybranym wariancie (lub zmienić go na inny) wystarczy wykupić stosowny plan.

Staraliśmy się rzetelnie przedstawić wszystko to co nasz monitoring oferuje niczego nie pomijając i nie dodając rzeczy, których nie ma. Dlatego możesz przyjąć, że jeśli czegoś nie ma to nie ma. Jeśli mimo wszystko chcesz o coś dopytać to oczywiście napisz do nas korzystając z formularza. Z przyjemnością odpowiemy.

Nie. Nasza usługa monitoringu Internetu jest płatna.

Zdecydowanie e-mail. Odpowiadamy tak szybko jak to możliwe (zwykle najpóźniej w ciągu 24 godzin).

Plan Biznes Internetowy

Wszystkie plany pozwalają monitorować wzmianki dotyczące zagadnień, które cię interesują, Twojej marki i marek konkurencji. Dają możliwość szybkiego zdobycia wiedzy o klientach, konsumentach, konkurentach, produktach i branży jako całości. Ale do tego potrzeba zwrotów kluczowych, a tych najwięcej jest w wyższych planach. Jest też najwięcej danych historycznych (6-12 miesięcy), dzięki którym analiza będzie bardziej dogłębna. Dlatego jeśli masz dużą firmę pewnie masz wiele produktów lub usług w różnych kategoriach i wielu konkurentów. Być może masz też kilka marek. W takim przypadku wybierz plan Premium lub Standard. Podobnie jeśli masz portal internetowy lub dużego bloga z publikacjami z kilku obszarów tematycznych gdzie musisz być na bieżąco z tym co się mówi i pisze. Kolejne kryterium to potrzeba dostępu do najświeższych informacji i wzmianek, żeby móc szybko zareagować (czasem minuty i godziny mają znaczenie). Wtedy wybierz plan Standard lub Premium, żeby mieć aktualizacje i alerty w czasie rzeczywistym. Jeżeli masz mały biznes lub planujesz nowy skorzystaj z planu Basic.

Nie. Dlatego zanim nam prześlesz słowa i zwroty kluczowe do monitorowania zastanów się nad ich wyborem. Zdecyduj co jest dla Ciebie najważniejsze. Oczywiście po opłaceniu usługi na kolejny miesiąc będzie możliwość wprowadzenia dowolnych zmian w zakresie tematów, zwrotów kluczowych i marek objętych monitoringiem.

Tak, w planie Standard i Premium.

Zacznijmy od tego, że “na dzień dobry” przeprowadzimy dla Ciebie wstępną konfigurację konta, która obejmuje: stworzenie segmentów dla wszystkich Twoich zwrotów kluczowych, ustawienie aktualizacji, alertów i raportów stosownie do wykupionego planu. Po drugie, otrzymasz dostęp do instrukcji obsługi konta i innych przydatnych materiałów. Po trzecie, zawsze możesz wysłać e-maila z pytaniem lub prośbą o pomoc.

Zdziwisz się jak wielu rzeczy się dowiesz dzięki monitoringowi Internetu o branży, która cię interesuje, kategorii produktów i usług i o konkurencji. Dużo łatwiej będzie ci przeanalizować rynek, podjąć decyzję o ewentualnym rozpoczęciu nowego biznesu i stworzyć ofertę produktów i usług i strategię cenową.

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami!

Napisz do nas. Przepraszamy jeśli nie będziemy w stanie od razu ci odpowiedzieć. Odpiszemy tak szybko jak to będzie możliwe (zwykle najpóźniej w ciągu 24 godzin).

Polityka Prywatności